Par mums

Laipni lūgti mūsu portālā! Šeit jūs atradīsiet plašas iespējas, kas ir aktuālas mūsdienās. Pirmkārt, horsemarket.lv ir sludinājumu portāls, ka veidots tieši zirdziniekiem. Tas nozīmē, ka lietotājam ir iespēja iesniegt sludinājumus par zirgu pirkšanu un pārdošanu, tirgot jaunas un lietotas zirglietas. Otrkārt, horsemarket.lv aicina pievienot jūsu stalli nodaļā "Staļļi", kur tiks atspoguļoti Latvijā pieejami staļļi. Vēl viena, laba iespēja, ko mēs piedāvājam, ir iegadāties zirglietas LHM veikalā jeb shop.horsemarket.lv. LHM veikals arī regulāri veic koppasūtījumus no horze.eu kataloga.

Īpaša iespēja ir Latvijas zirglietu ražotājiem – pievienot savus darbus nodaļā "Latvijā ražots", kā arī piedāvāt sadarbības iespējas.

Horsemarket.lv piedāvā jaunu pakalpojumu – svinību un fotosesiju organizēšanu staļļos Daugavpils novadā.

Esam aktīvi sociālo tīklu lietotāji, kur arī bieži piedāvājam dažāda veida konkursus, parēja uz mūsu profiliem Facebook, Instagramm un Youtube ir redzama augstāk.

P. S. Esam atvērti portāla pilnveidošanai, ja sastopat kļūdu valsts valodā, vai jums ir ieteikumi portālā uzlabošanai, – droši rakstiet mums uz info@horsemarket.lv.

Kontakti:
+371 282 94 826
horsemarket.lv@gmail.com
info@horsemarket.lv
Sociālie tīkli: